ARCHIWUM 2013/14 - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

ARCHIWUM 2013/14

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY > ARCHIWUM

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
Dnia 18.06.2014r. klasy I-IIIoraz Oddział Przedszkolny wraz ze swoimi wychowawczyniami i liczną grupą rodziców wybrały się na wycieczkę dwoma autokarami do Cottbus. Do najważniejszych atrakcji wycieczki zaliczono:
- Pobyt w Fabryce Czekolady Confisesie Felicitas w Hornow z warsztatami zdobienia czekoladowych piramidek (dzieci własnoręcznie zrobiły prezenty na Dzień Taty).
- Seans w Planetarium w Cottbus ( najmilej wspominany pokaz z gwiazdozbiorami, planetami i sympatyczną żabką).
- Przejażdżka kolejką wąskotorową.
- Pobyt w ZOO w Cottbus (dzieci mogły z bliska podziwiać wspaniałe gatunki zwierząt).
- Spacer po parku Branitz (ogromną atrakcją były piramidy i pałac książęcy z licznymi rzeźbami).
- Na koniec - pobyt w MC Donald's.
Wspaniałe 12 godzin wspólnie spędzonego czasu na długo pozostanie w pamięci 102 uczestników wycieczki.DZIEŃ DZIECKA, BYŁO GŁOŚNO I WESOŁO

26 maja w naszym oddziale przedszkolnym odbył sie uroczysty "Dzień Matki". Dzieci podczas spotkania pokazały swoim mamom jak w ciągu całego roku przyswajały zasady zdrowego stylu życia. Dla mam przygotowały również koncert ze wspaniałym upominkiem. Nie zabrakło równiez pokazu tanetrznego dziecizieci, które uczęszczają na zajęcia tańca towarzyskiego w naszej szkole. Nasze dzieci spisały się na medal a mamy i goście mile spędzili poniedziałkowe popołudnie.
Dziękujemy Mamom i życzymy wszystkiego najlepszego.

Dnia 14 marca przedszkolaki wspólnie z rodzicami uczestniczyły w warsztatach ceramicznych pt. " Koszyczek Wielkanocny". Głównym celem tych zajęć było wzmacnianie więzi rodzinnych podczas wspólnego kreatywnego działania. Poprzez wspólne zajęcia pod opieką nauczycieli dzieci miałyokazję rozwijać przestrzenną wyobrażnię i uaktywniać zmysły dotyku. Po zajęciach trwała pamiątka, która będzie ozdobą swiątecznych stołów.


Nasi rodzice pomagają nam na codzień i angażują się w działania szkoły.


Chętnie tańczymy tańce towarzyskie jak chacha, walc, rumbaBardzo lubimy lepić w glinie, nawet rodzicom się spodobało.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego