CZERWIEC - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

CZERWIEC

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2014/2015


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2105
W PSP W NIETKOWIE


POŻEGNANIE KLASY 6

W tym roku szkolnym cztery uczennice z naszej szkoły: Aleksandra Kozłowska, Martyna Hutta, Martyna Marciniak i Klaudia Bodora otrzymały wyróżnienie jakim jest Nagroda Burmistrza Czerwieńska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.PIKNIK RODZINY W NASZEJ SZKOLE :)
BYŁO BARDZO WESOŁO I RADOŚNIE!!!
ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU :)

Gminny Mistrz Ortografii 2015'

Gminny Konkurs Ortograficzny w Publicznej Szkole Podstawowej
im. Zofii i Stanisława Wróblewskich w Nietkowie został rozstrzygnięty.
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Zofii i  Stanisława Wróblewskich w Nietkowie odbył się XIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla szkół z naszej gminy pod hasłem „Mistrz Ortografii”. 10 czerwca do Nietkowa przybyli najlepsi uczniowie z PSP w Czerwieńsku,  PSP w  Leśniowie Wielkim, PSP w Nietkowicach oraz NSP w Płotach. Organizatorkami były nauczycielki p. Elżbieta Kozak oraz p. Iwona Smorąg.
W pierwszym etapie uczestnicy pisali dyktando i rozwiązywali test ortograficzny. W ten sposób został wyłoniony Mały Mistrz Ortografii, którym została Paulina Lewkowicz-Głodek z PSP w Czerwieńsku. II miejsce zajęła Janina Frąckowiak
z Czerwieńska,  III miejsce zajęła Julia Pietraś z kl. III PSP w Nietkowie. Wśród starszych uczniów tytuł Mistrza Ortografii i piękny puchar otrzymała Martyna Marciniak z kl. V PSP w Nietkowie. Wicemistrzynią została Julianna Grysiewicz z PSP w Czerwieńsku, a trzecie miejsce zajęła Daria Emkot z PSP w Nietkowicach.
Następnie uczestnicy zmagali się w konkursie drużynowym, walcząc o przechodni Puchar Dyrektora Publicznej  Szkoły Podstawowej w Nietkowie. Zespoły  wykazywały się znajomością zasad ortograficznych oraz znajomością pisowni trudnych wyrazów. Najlepszym  okazał się zespół  z klasy III PSP w Nietkowie oraz drużyna z klas IV – VI z  NSP  w Płotach. Te szkoły otrzymały puchary na następny rok.
Gminny konkurs przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Organizatorki mogły liczyć na pomoc nauczycielek z goszczących szkół przy sprawdzaniu prac, za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy uczestnikom ogromnych umiejętności, a ich nauczycielom wspaniałego przygotowania dzieci.  Zapraszamy za rok!


W poniedziałek 8 czerwca klasa I B i przedszkolaki wybrali się na wycieczkę do Zoo

i Afrykanafium we Wrocławiu. Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili wspólnie czas.


Martyna Gańko
uczennica klasy III została Laureatką
w XXI Konkursie Plastycznym p.n. "Dbam o Piękno Mego Domu-Ziemi"- Woda jako Dar Życia". zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze.
GRATULUJEMY !


DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

BYŁA SUPER ZABAWA :)

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego