GRUDZIEŃ - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

GRUDZIEŃ

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2014/2015

11 stycznia rusza 23 Finał WOŚP!!!

Od dwunastu lat w naszej szkole tworzy się sztab wolontariuszy, którzy zawsze uśmiechnięci i gotowi są do niesienia pomocy, kwestując na rzecz ratowania żdrowia i życia.
W tym roku 23 finał WOŚP będzie przebiegał pod znakiem pediatrii i onkologii dziecięcej oraz godnej opieki dla seniorów. ("Dla podczymania wysokich standardów leczenia dzieci w oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów")
Będzie się działo!!!
Do zobaczenia.


OSTATNI DZIEŃ PRZED ŚWIĄTECZNA PRZERWA OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH UCZNIOWIE SPĘDZILI W KLASACH Z WYCHOWAWCAMI I NAUCZYCIELAMI.
BYŁ DUZO SŁODKOŚCI I PREZENTÓW.

WESOŁYCH ŚWIĄT :)Przedświąteczne warsztaty przy muzyce i miłej atmosferze :)

ZGODNIE Z OBIETNICĄ W PONIEDZIAŁEK MIKOŁAJ PRZYBYŁ DO NASZEJ SZKOŁY ROZDAŁ PREZENTY I SŁODYCZE.
DZIECI ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁY. SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZORGANIZOWAŁ KONKURS NA SUPER MIKOŁAJKĘ ORAZ QUIZ NA TEMAMT ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA-za poprawną odpowiedz można było zdobyć słodkości. :)

W TYM ROKU SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁOSIŁ KONKURS NA "SUPER MIKOŁAJKĘ". DZIEWCZYNY MIAŁY OKAZJĘ ZAPREZENTOWAĆ SIĘ W SUPER STROJACH. BYŁO DUŻO NAGRÓD I SŁODYCZY. :)


Dzisiaj naszą szkołę tak szybko i tylko w klasach I-III odwiedził Święty Mikołaj. Bardzo się spieszył ale obicał, że do klas starszych i przedszolaków przyjdzie w poniedziałek z upominkami.

Nasi uczniowie z klas I-III wzieli udział w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową", którego organizatorem był Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Konkurs został skierowany do lubuskich przedszkolaków i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej. Dzieci miały pełną dowolność jeśli chodziło o technikę i sposób przygotowania Kartki Bożonarodzeniowej. Mogły więc pofantazjować artystycznie.

Z największą przyjemnościa informujemy, że uczennice klasy III znalazły się w gronie najlepszych prac plastycznych na Kartkę Bożonarodzeniową. Na konkurs wpłyneło ponad 4000 prac.
Martyna Gańko -
otrzymała wyróżnienie
Wiktoria Dubowska -
zajęła II miejsce


PAPIEROSOM MÓWIMY NIE!!!!

Klasa V wraz z wychowawcą przygotowała ciekawy spektakl profilaktyczny pt. "Sąd nad papierosem". W przystępny sposób przedstawili zgubne skutki nikotyny. Przestrzegli dzieci przed tym nałogiem i zachęcali do zdrowego stylu życia.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego