KWIECIEŃ - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

KWIECIEŃ

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2015/2016Czwartkowa przygoda z filmem pt" Zwierzogród". Nagroda za udział w projekcie plastycznym BANK DZIECIĘCYCH UŚMIECHÓW -"Nie ma sztuki bez fantazji". Dziękujemy :)


Tym razem nasz pociąg zatrzymał się na STACJI WE WŁOSZECH przygotowanej przez klasę VI razem z wychowawcą. Było bardzo kolorowo, tanecznie i wesoło.


SUPER DZIEWCZYNA
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 WYBRANA

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował wybory Super Dziewczyny oraz dyskotekę. Wesołym, fantazyjnym konkursom oraz tanecznej zabawie nie było końca.
SUPER DZIEWCZYNĄ SZKOŁY została: Alicja Choruży z klasy VI. Gratulujemy!  22 kwietnia obczodzi się ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI. klasa II b z tej okazji przygotowała apel profilaktyczny dotyczący POMOCY  
naszej PLANECIE oraz innym czyli WOLONTARIATU.

11 KWIETNIA ODBYŁ SIĘ III GMINNY PRZEGLĄD TEATRÓW PROFILAKTYCZNYCH, KONKURS NA MAŁĄ FORME TEATRALNĄ O CHARAKTERZE PROFILAKTYCZNYM pt. "PROFISCENA".
Organizatorem konkursu jak co roku była zawsze gościnna i serdeczna Publiczna Szkoła Podstawowa w Nietkowicach.
W konkursie wzieły udział cztery szkoły podstawowe wchodzące w skład Gminy Czerwieńsk. Treść spektakli profilaktycznych była związana z szeroko rozumianą problematyką uzależnień oraz promocją zdrowego stylu życia.
Teatr "Szczęsliwa Siódemka Publicznej Szkoły Podsawowej w Nietkowie zdobył I MIEJSCE za spektakl pt. "Dopalacze-lekcja życia"SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTÓW

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego