LIPIEC - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

LIPIEC

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2011/2012

X Memoriał Huberta Wagnera , Zielona Góra 20-22 lipca 2012                W dniach 20-22 VII Zielona Góra jest stolicą światowej siatkówki  dzięki odbywającemu się jubileuszowemu bo X Memoriałowi Huberta Wagnera  na hali CRS. 4,5 mln kibiców na świecie będzie oglądać transmisje  z turnieju  a w Zielonej Górze tylko szczęśliwcy  z biletami będą mogli obejrzeć na żywo złotą polską drużynę w meczach   z Iranem, Niemcami i Argentyną.
                Polacy – zwycięzcy Ligi Światowej i kandydaci  do medalu Igrzysk Olimpijskich , rozegrają ten prestiżowy turniej i polecą do Londynu prosto na Igrzyska Olimpijskie.    
                 Przed meczami      Łukasz Żygadło – siatkarz polskiej reprezentacji, pochodzący z Sulechowa i  grający na pozycji rozgrywającego  – specjalnie pozdrowił uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej  w Nietkowie  podczas rozmowy jaką udało się  z nim przeprowadzić :
            „ Pozdrawiam serdecznie wszystkie dzieciaki w Nietkowie . Wiem , że kochacie sport i  macie piękną , nową salę gimnastyczną w szkole . Moja przygoda z siatkówką zaczęła się też w szkole podstawowej w Sulechowie . Zachęcam was w szczególności do uprawiania siatkówki, bo to świetny sport zespołowy , kształtuje charakter, przynosi wiele satysfakcji i jest sportem na całe życie.
             Pamiętajcie , że sukcesy sportowiec może osiągnąć tylko dzięki ciężkiej, systematycznej pracy i pod warunkiem , że robi to z pasją i entuzjazmem. Uprawiajcie sport dla zdrowia , rekreacji i osiągajcie sukcesy.
       Życzę wam tego z całego serca i pozdrawiam wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki . „
                        
                  Łukasz Żygadło - siatkarz polskiej reprezentacji


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego