LUTY - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

LUTY

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2014/2015

Karnawał czas zacząć....


Tańcowała igła z niktką..
Obie ładnie, żadna brzydko!
Miały uszyć Fartuch,
Ale - Wolały bal w karnawale
Tak jak nasze dzieci i bawiły się przy tym swietnie :)

Przed feriami klasa II przygotowała apel profilaktyczny dotyczący "Bezpieczeństwa Zimą" i podczas ferii zimowych. Parę słow na temat jak bezpiecznie przetrwać ferie przekazął również Samorząd Szkolny.
Korzystając z okazji opiekunowie Samorządu Szkolnego nagrodzili osoby, które zaangażowały się a akcję "Góra Grosza" i "Paczka dla zwierzaczka". Równiez pani Ela Kozak nagrodziła osoby, które brały udział w konkursach w naszej gazetce szkolnej "Okienko".
Wszystkim życzymy miłych i udanych ferii.

Z wizytą w Zielonej Górze

dzień 5 lutego był dla uczniów klas Ia Ib i III oraz przedszkolaków bardzo wesoły i interesujący. Wychowawcy zorganizowali im wycieczkę na spektakl tetralny, na którym mogły obejrzeć humorystyczne wersje baśni Andersena. Było wiele smiechu i radości. Po spektaklu dzieci udłay się do marketu Tesco, gdzie poznawały pracę ludzi w róznych zawodach: optyk, badąły wzrok, podnosiły i opuszczały wózek widłowy, wypiekały bułeczki o róznych kształtach, które później zabrały do domu. Z ogromnym zaciekawieniem poznawały zaplecze ogromnego sklepu. Na koniec pracownicy zaprosili nas na słodki poczęstunek, który był zakończeniem spotkania. Wycieczka była bardzo udana, a dzieci wesołe i zadowolone wróciły do domu.
Dziękujemy pracownikom Tesco, (w szczególnosci pani Kasi) za zaproszenie, kierowcy autobusu za miłą atmosferę i panu Piotrowi K. za pomoc w organizacji dojazdu.


GÓRA GROSZA ROZLICZONA ZEBRALIŚMY 217,97 złotych
DZIEKUJEMY ZA UDZIAŁ I WSPARCIE

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego