LUTY - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

LUTY

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2013/2014WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWO W NASZEJ SZKOLE :)

Z największą przyjemnością przedstawiamy ucznia naszej szkoły Pawła Lewandowskiego , który został zakwalifikowany do kolejnych etapów dwóch, kuratoryjnych konkursów przedmiotowych- z matematyki i  z j. polskiego . Paweł będzie reprezentował naszą szkołę w finale tych konkursów w etapie wojewódzkim i będzie walczył o tytuł laureata. Paweł mieszka w Laskach, jest uczniem szóstej klasy, znakomitym sportowcem , wesołym i  bardzo lubianym kolegą. Jest ambitny, nauka nie sprawia mu trudności , wręcz przeciwnie. Chętnie podejmuje trudne wyzwania i stara się zawsze wypaść jak najlepiej. Często reprezentuje naszą szkołę  w rożnych zawodach i konkursach . Przez kilka lat wraz z drużyną szkolną osiągał znakomite rezultaty w „Konkursie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”, błyszczał tez w Międzynarodowych Konkursach Matematycznych " Kangur ". Od kilku lat Paweł otrzymuje też Nagrody Burmistrza za swoje osiągnięcia. Brawo Paweł. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Ferie już za nami. Szkoła pełna uczniów  świadczyła o tym , że dzieci jednak  żyć   bez szkoły nie mogą.  Codziennie odwiedzało nas ponad 60 dzieci czyli połowa naszych uczniów. Zajęcia proponowane przez nauczycieli od godz.10-ej  do 14-ej wypełniały szybko  czas . Były rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej i komputerowej, karaoke , lepienie w glinie , orgiami  i warsztaty  aktorskie. Bardzo podobało się dzieciom  budowanie karmników dla ptaków, które zawisną w szkolnym ogrodzie. W świetlicy  codziennie odbywały się tez zajęcia  integracyjne w grupach , gry i zabawy . Na zajęciach plastycznych powstały piękne pejzaże białej zimy, której zabrakło za oknem. Zamiast sanek królowały rowery.  Ciepło i bezpiecznie można było posiedzieć, porozmawiać i miło spędzić  kilka godzin w szkole  bez nauki i obowiązków. Zaglądali do nas też gimnazjaliści, którzy chętnie oddawali się szczególnie sportowym emocjom na sali gimnastycznej.    Wielkie ukłony od dzieci dla naszych pań z obsługi za smaczne , wypiekane codziennie ciasta i ciasteczka jakimi obdarowywały nas przez cały tydzień. Pachniało pięknie i smakowało pysznie.
Jednym słowem - ferie w szkole to  dobra zabawa , czas spędzony wesoło i  bezpiecznie . A teraz pozostało już tylko rozpocząć solidna naukę .

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego