PAŹDZIERNIK - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

PAŹDZIERNIK

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2015/2016


PASOWANIE KLASY I

Dnia 16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Dzieci z klas pierwszych wykazały się przed rodzicami, dyrekcją, nauczycielami i innymi przybyłymi gośćmi, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami. Po  programie artystycznym odbyło się ślubowanie, po czym Pani Dyrektor pasowała wielkimi ołówkami wszystkich pierwszoklasistów na uczniów. Po uroczystości był czas na wspólne fotografie oraz wręczenie dyplomów pamiątkowych i upominków.

W piątek 16 października nasza szkoła podobnie jak tysiące instytucji w Polsce, włączyła się w bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej organizowanego przez Fundację WOŚP.
Uczniowie naszej szkoły od trzech lat uczestniczą w Programie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Efektem naszej pracy jest pobicie ubiegłego rekordu dwukrotnie - 60 uczniów potrafi skutecznie udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu, stosując podstawowe czynności ratujące życie (czyli 30 uciśnięć i 2 wdechów na fantomach). Nasze zmagania zostały udokumentowany w postaci zdjęć. jest to fantastyczne, pożyteczna akcja i przezycie również dla asystujących nauczycieli i rodziców. Uczniowie uczestniczący w akcji otrzymali ulotki i apteczki WOŚP z podstawowym wyposażeniem.DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
NA SPORTOWO I WESOŁO :)

70 LAT MINĘŁO
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ 1945 roku. POCZĄTKI BYŁY TRUDNE ALE TERAZ JESTEŚMY DUMNI Z TEGO CO UDAŁO SIĘ OSIĄGNĄĆ.
DZIĘKUJEMY.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego