ZAJĘCIA TEMATYCZNE - SP NIETKÓW

Idź do spisu treści

Menu główne:

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

Z ŻYCIA SZKOŁY > ROK 2015/2016


ZAJĘCIA PLASTYCZNE - prace w wykorzystaniem suchych liści

Nasz udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym
„ Zrób to sam”

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w szkole wykonały pracę pod tytułem
„ Muzyka wiatrem grana”. Jest to instalacja muzyczna składająca się z niepotrzebnych rzeczy, które dzieci znalazły wraz z rodzicami w gospodarstwie domowym. Bawiąc się w odtwarzanie dźwięków postanowiliśmy stworzyć instrument grany na wietrze oraz w naszej sali.
Bardzo się napracowaliśmy, a ponieważ zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A – przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B – przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace, więc prosimy wszystkich o wsparcie.
Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 26 listopada 2015 r. o godzinie 12.00
i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 30 listopada 2015
Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00.
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 150 wspaniałych nagród dla głosujących!
Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie konkursu. Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu. Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce "Logowanie".
Z góry dziękujemy za głosy.ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE


UCZYMY SIĘ TEŻ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PROGRAM "PRZYJACIELE ZIPPIEGO"
Program został utworzony przez niezależną organizację Partnership for Children, która promuje zdrowie psychiczne i emocjonalne dzieci i młodych ludzi na całym świecie. W Polsce program upowszechniany jest przez Centrum Pozytywnej Edukacji w Warszawie szkolący trenerów.
Celem programu jest wspieranie dzieci, aby mówiły otwarcie o swoich uczuciach, szukały rozwiązania i prosiły o pomoc. Realizacja programu doskonali zdolność dawania sobie rady z trudnościami, rozwija u dzieci umiejętności społeczne i asertywność oraz sprawia, że są lepiej przygotowane i zdolne do pomagania innym w ich problemach, promuje dobre samopoczucie małych dzieci. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5,6,7 lat.
Składa się z 6-ciu modułowych części.
- uczucia
- komunikacja
- przyjaźń
- rozwiązywanie konfliktów
- zmiana i strata
- dajemy sobię radę
Każdy moduł zawiera 4 części zajęć- razem przeprowadzonych zastanie 24 zajęcia. Przyjacielem Zippim jest patyczak, hodowany przez chłopca, który jest bohaterem opowiadań. Zostaje on również przyjacielem wszystkich dzieci uczestniczących w programie
.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego